Inwestycja

Na mapie Krakowa, przy ul. Kantorowickiej, pojawiła się nowa inwestycja deweloperska !!!

W urokliwym sąsiedztwie malowniczego potoku Baranówka powstaje harmonijny i przyjazny rodzinom budynek – Kantorowicki Zakątek. Ponadczasowa architektura budynku i układ przestrzeni w jego wnętrzu sprawi, że będzie to wyjątkowe miejsce. W ofercie znajduje się łącznie 65 lokali mieszkalnych o funkcjonalnych rozkładach. Niewielka liczba mieszkań w każdym z 3 segmentów w budynku zapewni poczucie komfortu i prywatności. To miejsce, dzięki któremu odnajdziesz spokój, bez konieczności rezygnowania z miejskiego stylu życia.

Do każdego z mieszkań przynależeć będzie przestronny balkon, do mieszkań zlokalizowanych na parterze – tarasy wraz z zielonymi ogródkami o atrakcyjnym metrażu. W garażu podziemnym będą mogły parkować nie tylko samochody, ale również rowery, a komórki lokatorskie stanowić będą dodatkowe miejsce do przechowywania.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na facebooku, gdzie pojawią się szczegóły dotyczące rezerwacji mieszkań.

Gwarantujemy jasne zasady rezerwacji!

To propozycja inna niż wszystkie!

Budowa w trakcie realizacji, planowane przekazanie mieszkań w I kwartale 2025 r.

Istnieje możliwość dopasowania mieszkania do własnych potrzeb. Jeśli zdecydujesz się na zakup na wczesnym etapie – wprowadzenie zmian lokatorskich w ramach ceny sprzedaży lokalu. W przypadku łączenia mieszkań – zmiany w zakresie układu ścian i instalacji wewnętrznych w cenie mieszkania. Szczegóły w naszym Biurze Sprzedaży.